PFDA remia geriausių studentų mokslinių darbų konkursą „Lietuvos pensijų sistemos vizija“

Home / Statistika / PFDA remia geriausių studentų mokslinių darbų konkursą „Lietuvos pensijų sistemos vizija“

Siekiant gerinti pensijų sistemos padėtį Lietuvoje ir skatinti visuomenę domėtis bei rūpintis savo pensija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) kartu su Lietuvos investicijų ir pensijų fondų asociacija (LIPFA), Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacija (LGDIA), Lietuvos pensijų fondų dalyvių asociacija (LPFDA) organizuoja geriausių mokslinių darbų konkursą „Lietuvos pensijų sistemos vizija 2011“.

Šiame konkurse kviečiami dalyvauti visų šalies aukštųjų mokyklų bakalauro ir magistro studijų studentai. Norint dalyvauti konkurse ir laimėti organizatorių įsteigtus prizus, jie turės parašyti mokslinį darbą pasirinkta tema apie  Lietuvos pensijų sistemą ir pateikti jį iki 2012 metų kovo 1d., o apie pasirinktą temą pranešti iki 2012 m. sausio 1 d. nurodytais kontaktais.

Toks konkursas organizuojamas jau antrą kartą. 2010 m. spalį – 2011 m. sausį, LIPFA ir LGDIA, padedant SADM kvietė šalies universitetus, pasitelkus gabiausius bei aktyviausius studentus, sukurti pensijų sistemos viziją, kaip būtų galima tobulinti pensijų sistemą mūsų šalyje.

Prieš skelbiant antrąjį konkursą, norėtume jo idėją, tikslus ir galimas mokslinių darbų temas pristatyti Jums gerbiamieji – universitetų vadovams bei išgirsti Jūsų nuomonę. Todėl maloniai kviečiame Jus dalyvauti organizuojamame susitikime.

Tikimės, kad konkursas „Lietuvos pensijų sistemos vizija“ taps gražia tradicija ir bus organizuojamas kasmet.

R.S.V.P. Tel. 8 640 43477 arba el. paštu sodrosreforma@socmin.lt.

Nuoširdžiai

Socialinės apsaugos ir darbo ministras ………………………………………………….. Donatas Jankauskas

Lietuvos investicijų ir pensijų fondų asociacijos prezidentas ………………………….. Šarūnas Ruzgys

Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos prezidentas ………………………. Artūras Bakšinskas

Lietuvos pensijų fondų dalyvių asociacijos pirmininkas ………………………….. Mindaugas Gedeikis

Susisiekti

Turite klausimų ? Parašykite mums.